Sıkça Sorulan Sorular?

Üyelik Sistemi Güvenli midir?

Kişisel bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve kuruluşlar ile paylaşılmaz ve sadece Alo İç Giyim tarafından kullanılır. Bilgileriniz, veritabanımızda korunmaktadır.
Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi kullanıcı adınızı ve şifrenizi başkalarıyla paylaşmadığınız sürece mümkün değildir.

 

Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

Online sistemimizden alışveriş yapabilmeniz için ilk önce bir " Alışveriş Listesi " oluşturmalısınız. “Alışveriş Listesi” Alışveriş Sepetinizde bulunan ürünlere verilen isimdir. Sistemimizi gezerek listenize eklemek istediğiniz ürünün hemen altında bulunan "Sepete Ekle" butonunu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişinizi sonlandırmak istediğiniz anda Alışveriş Sepetinizde bulunan "Satın Al" butonunu kullanarak satın alma işlemini tamamlamak için gerekli olan ve SSL güvenlik sistemi ile korunan 3 aşamalı sipariş sonuçlandırma bölümüne geçeceksiniz. Her aşamada gerekli açıklamalar bulunmaktadır. 2. aşamada ödemeniz gereken toplam tutarı görerek siparişinize onay vereceksiniz.
Alışverişlerinizin ödemesini kredi kartı, kapıda nakit, havale veya EFT ile yapabilirsiniz.
Kredi kartı ile ödeme yapacağınız siparişler otomatik olarak işleme konulur. Sistemimiz SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde kayıtlı kalmayacaktır. Her siparişiniz için bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.

 

SSL Nedir?

Güvenlik Soket Düzeyi (SSL), Netscape tarafından yaratılmıştır, İnternet üzerinden standart güvenli veri akışını sağlar. SSL RSA Data Security Şirketi tarafından geliştirilmiş bir güvenlik ve özel şifre teknolojisi kullanır. SSL (veya Microsoft versiyonu: PCT), kullanırken, bize gönderdiğiniz bilgi güvenilir şekilde ve değişmeksizin bize ulaşır. Netscape'in Navigator ve Microsoft'un Internet Explorer gibi pek çok gelişmiş ve modern browser'ları SSL'i destekler.

 

Faturalama ve İrsaliye İşlemi Nasıl Oluyor?

aloicgiyim.com adresinden yapmış olduğunuz alışverişleriniz, mevcut T.C. kanunlarının gerektirdiği şekilde irsaliye ve/veya fatura ile teslim edilmektedir. Ancak hediye gönderimi durumunda, hediye alıcısına sadece fiyat belirtmeyen bir irsaliye ile birlikte gönderim yapılacak ve fatura sizin belirteceğiniz fatura adresine gönderilecektir. Alışverişiniz sırasında sistemimizde gördüğünüz tüm fiyatlara KDV dahildir.
Eğer vergi numaranız varsa ve faturanızın şirketiniz adına düzenlenmesini istiyorsanız, vergi dairesi, vergi numarası ve ünvan bilgilerinizi mutlaka giriniz.

 

Siparişimi Verdiğimde Kredi Kartıma Hemen İşleniyor mu?

Kredi kartı ile online ödeme seçeneğini şeçtiğiniz taktirde, kredi kartınız gerçek zamanlı olarak işleme konulur. aloicgiyim.com online sistemi tarafından sadece kredi kartınızdan provizyon alınabilmesi için gerekli bilgiler otomatik olarak bankaya iletilir ve provizyon alınır. Alınamayan provizyonlardan aloicgiyim.com sorumlu değildir.

 

İnternet Üzerinde Kredi Kartıyla Sipariş Vermek Güvenli mi?

Evet. aloicgiyim.com SSL kripto teknolojisi ile çalışan güvenli bir server kullanır. SSL kripto ve diğer güvenlik önlemleriyle ilgili daha fazla bilgiyi "SSL Nedir" bölümünden edinebilirsiniz. Kredi kart numaranızın tamamı veya diğer ilgili bilgiler aloicgiyim.com tarafından görülmemektedir. Kredi kartıyla sipariş verdiğiniz zaman bu bilgi doğrudan SSL kripto teknolojisini kullanan server tarafından bankaya aktarılmaktadır. Server'ımız banka ile doğrudan iletişim kuracak şekildedir ve günümüzde en güvenli veri transferinde kullanilan SET Protokolü uygulanır.

 

Gizlilik Politikanız Nedir?

Lütfen gizlilik sözleşmemizi okuyunuz.

 

KDV Ödeyecek miyim?

Online mağazamızda bulunan tüm ürünlerimiz KDV oranları eklenmiş şekilde satışa sunulmaktadır.

 

Sipariş Takip / Üye Bilgileri Nedir?

" Sipariş Takip " daha önceki siparişlerinizin ne durumda olduğunu görmenize,
" Üyelik Bilgileri " ise her defasında kişisel bilgilerinizi girmenize gerek kalmaksızın online olarak sipariş vermenize yardımcı olacak bir unsurdur. Sistemimize üye olduğunuz takdirde, kendinizle ilgili gerekli bilgileri sadece bir kez vermeniz yeterli olacaktır. Artık üyelik sırasında verdiğiniz bütün bilgiler bizde kayıtlı olduğu için, online olarak sipariş verdiğinizde, kredi kartı bilgileriniz hariç tüm bilgiler sistem tarafından otomatik olarak doldurulacaktır. Online mağazamızda dolaşmak, ürünlerimizi ve detaylarını görmek için üye olmanıza gerek yoktur.